НЕПРАВДА: Командування сухопутних військ Румунії привітало ЗСУ з Великоднем фотографією кладовища

НЕПРАВДА: Командування сухопутних військ Румунії привітало ЗСУ з Великоднем фотографією кладовища

25 Квітня 2023
FacebookTwitterTelegram
415

Перевірка фейків у рамках партнерства з Meta

У мережі поширюють інформацію, нібито командування сухопутних військ Румунії привітало ЗСУ з Великоднем фотографією кладовища. У публікаціях додають привітання румунських військових.

Однак це — неправда. У привітанні не згадували Збройні Сили України.

Листівка, яку поширюють у мережі

16 квітня на офіційному акаунті сухопутних військ Румунії опублікували зображення, яке поширюють у мережі. У дописі немає жодної згадки українських військових.

За допомогою Google Lens ми переклали текст листівки, у ньому також немає згадок українських військових. Це привітання для всіх з Великоднем, немає звертань до будь-яких установ чи організацій. 

Результати перекладу

Хрести можуть символізувати не лише кладовище, а є поширеним символом в християнській культурі. Саме на Великдень відзначають Воскресіння Ісуса Христа, якого перед тим розпʼяли на хресті. Тому стверджувати, що на листівці зобразили хрести з натяком не кладовище, немає підстав.

Застереження

Автори не є співробітниками, не консультують, не володіють акціями та не отримують фінансування від жодної компанії чи організації, яка б мала користь від цієї статті, а також жодним чином з ними не пов’язаний