НЕПРАВДА: Коронавірус – це політична епідемія | VoxUkraine

НЕПРАВДА: Коронавірус – це політична епідемія

15 Вересня 2020
FacebookTwitterTelegram
791

Перевірка фейків у рамках партнерства з Facebook

У мережі поширюється інтерв’ю з угорським доктором Альфредом Почсом. На його думку, пандемія — це політичний сценарій, запланований світовим правлінням. Почс також стверджує, що коронавірус не страшний, а тести неефективні та заражені.

––Проте, це не так.

Немає підтверджень того, що світове правління існує і вигадало пандемію для власних цілей.

Стверджувати, що пандемія вигадана, зважаючи на близько 27,7 млн зареєстрованих випадків COVID-19, із яких майже 900 тис. смертельні, нелогічно. 

Тези про заплановану пандемію ми вже неодноразово спростовували (наприклад, тут і тут). 

Вірус SARS-CoV-2 новий.

SARS-CoV-2, який викликає захворювання COVID-19, належить до великої групи коронавірусів, які давно відомі науці. Проте саме цей вірус вперше виявили лише у 2019 році. Ми вже писали про це тут.

А от дослідження, у якому автори припускають, що новий коронавірус був у стічних водах Барселони ще рік тому, не рецензоване, тобто не пройшло процес наукової перевірки. Отже, посилатись на результати дослідження поки не варто. 

ВООЗ не заявляла, що 90% хворих з підтвердженим ПЛР-тестом незаразні.

На брифінгу 8 червня Марія Ван Керхове, технічна керівниця ВООЗ із реагування на COVID-19, заявила, що деякі країни, які ведуть детальне відстеження контактів, спостерігають безсимптомні випадки, слідкують за контактами і не знаходять вторинної передачі далі. Згодом вона повторює, що інфікування від безсимптомної людини є рідким явищем.

Однак, на наступний день Ван Керхове уточнила, що говорила лише про окремі закриті дослідження. Детальніше про це ми писали тут.

Дослідження-моделювання показують, що до 40% зараження новим коронавірусом відбувається саме носіями SARS-CoV-2, які не мають симптомів.

Підтверджень тому, що тести заражені немає.

Описаний випадок у Танзанії справді був. Детальніше про цей інцидент ми писали тут. Однак, не можна стверджувати, що неправильні результати тестів в одній країні свідчать про некоректність їх результатів у всьому світі.

Про те, як відбувається ПЛР-тестування, ми писали тут

Лікарі проводять розтини померлих від COVID-19.

Наприклад, німецький патологоанатом Клаус Пюшель, про якого згадує автор, провів близько 100 розтинів померлих від коронавірусу.

Відсутність симптомів не свідчить про те, що людина не є хворою на COVID-19. А летальність від коронавірусу є значно вищою за 0%.

Справді, багато людей переносить хворобу в легкій формі або навіть безсимптомно. Однак, як ми писали раніше, хворими на COVID-19 є всі, у кого виявили вірус, незважаючи на відсутність чи наявність симптомів.

Визначити летальність коронавірусу важко через ряд причин: від недостатньої кількості тестувань до некоректно поставлених діагнозів. Однак, за різними оцінками вона становить від 1% до 3%.

Оголошення пандемії не означає, що вакцини та ліки не повинні проходити тестування.

Усі вакцини проходять належні тестування. Кожна вакцина має пройти необхідні фази випробувань і відповідати стандартам, за дотриманням яких слідкує ВООЗ.

Наразі є декілька потенційних вакцин від коронавірусу, які проходять тестування.

Коронавірус більш заразний, ніж грип.

Ми вже спростували цю тезу тут.

Показник R0, який вказує, наскільки заразним є вірус, помітно вищий для нового коронавірусу, ніж для грипу: 1,4-5,7 проти 1,3 відповідно.

До того ж, від COVID-19 наразі немає ефективного лікування та вакцини, тому значне поширення вірусу може стати причиною багатьох смертей.

На мітингу проти карантину в Берліні не брали участь мільйони людей.

29 серпня у демонстраціях взяли участь близько 39 тисяч осіб. 

А на аналогічному мітингу 1 серпня були присутні близько 17 тисяч осіб.

Керрі Мулліс, який винайшов метод «полімеразної ланцюгової реакції», не говорив, що ПЛР-тестування не варто застосовувати для виявлення вірусів.

Детальніше про це ми вже писали тут.

Гейтс не говорив про скорочення населення, а його вакцини не спричинили безпліддя в Африці.

Білл Гейтс говорив не про зменшення кількості населення, а про скорочення швидкості приросту населення. Цей фейк ми вже неодноразово спростовували.

Гейтса також звинувачували у спробі стерилізації жінок, але потім міністр охорони здоров’я Кенії це звинувачення спростував

У 1995 році ВООЗ проводила перевірку вакцини у лабораторіях, де результати чітко показали, що вакцина є безпечною для використання та, тим паче, не є засобом стерилізації.

Про це ми також писали тут.

Застереження

Автори не є співробітниками, не консультують, не володіють акціями та не отримують фінансування від жодної компанії чи організації, яка б мала користь від цієї статті, а також жодним чином з ними не пов’язаний