НЕПРАВДА: Ліна Костенко запропонувала нові назви для станцій метро в Києві

НЕПРАВДА: Ліна Костенко запропонувала нові назви для станцій метро в Києві

15 Квітня 2022
FacebookTwitterTelegram
2947

Перевірка фейків у рамках партнерства з Facebook

У мережі поширюють інформацію про те, що нібито українська письменниця Ліна Костенко запропонувала нові назви для п’яти станцій метро в Києві.

Утім, це — неправда.

Віктор Брагінський, начальник Київського метрополітену та депутат Київської міської ради, 8 квітня повідомив, що звернувся до Віталія Кличка з ініціативою перейменування п’яти станцій метро. Брагінський запропонував змінити назви станцій «Дружби народів», «Площа Льва Толстого», «Берестейська», «Мінська» та «Героїв Дніпра».

9 квітня Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки, створений при Міністерстві культури та інформаційної політики України, опублікував варіанти назв для станцій київського метро.

Пізніше такий допис, як у Центру стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки, опублікували і на сторінці шанувальників Ліни Костенко. Утім, сама Ліна Костенко цих назв не пропонувала.

Застереження

Автори не є співробітниками, не консультують, не володіють акціями та не отримують фінансування від жодної компанії чи організації, яка б мала користь від цієї статті, а також жодним чином з ними не пов’язаний