НЕПРАВДА: Людей будуть вбивати за порушення карантинних обмежень | VoxUkraine

НЕПРАВДА: Людей будуть вбивати за порушення карантинних обмежень

6 Січня 2021
FacebookTwitterTelegram
625

Перевірка фейків у рамках партнерства з Facebook

У цьому відео Остап Стахів розповідає, що тепер людей вбивають за порушення карантинних обмежень і роблять це нібито для експериментів над суспільством. Автор відео посилається на випадок у Албанії, коли поліцейські застрелили порушника комендантської години.

Пояснюємо, що не так.

Випадок в Албанії справді мав місце. Правоохоронці застрелили чоловіка, який порушив комендантську годину, ігнорував вимоги поліції та почав тікати. Після цього в столиці країни тривалий час були протести

Однак, у поліції Албанії заявили, що поліцейський перевищив повноваження та не діяв згідно з законом. Смертна кара за порушення комендантської години під час локдауну не передбачена.

Остап Стахів черговий раз висловлює конспірологічні ідеї. Випадок в Албанії він називає експериментом над суспільством для перевірки реакції. Однак, стверджувати так немає жодних підстав.

Застереження

Автори не є співробітниками, не консультують, не володіють акціями та не отримують фінансування від жодної компанії чи організації, яка б мала користь від цієї статті, а також жодним чином з ними не пов’язаний