НЕПРАВДА: Металевий пил на вулицях під дією 5G спричиняє пневмонію, яку називають COVID-19 | VoxUkraine

НЕПРАВДА: Металевий пил на вулицях під дією 5G спричиняє пневмонію, яку називають COVID-19

11 Січня 2021
FacebookTwitterTelegram
787

Перевірка фейків у рамках партнерства з Facebook

У мережі поширюють інформацію, нібито хімтрейли розпиляють металевий пил, що осідає на вулицях та потрапляє в легені людини. Під дією 4G та 5G цей пил магнітиться та викликає пневмонію. Саме це нібито і є причиною пандемії COVID-19. До того ж, металеві часточки у вакцинах нібито теж шкодять під впливом 4G та 5G.

Пояснюємо, що не так.

Нагадуємо:

  • Теорія про існування хімтрейлів не має наукового обґрунтування.
  • ВООЗ повідомляє, що жодних негативних наслідків від впливу 5G на організм людей не було зафіксовано. Це підтвердили й дослідження Міжнародної комісії з захисту від випромінювання, яка визнає 5G-сигнал безпечним.
  • Алюміній та ртуть в вакцинах не шкодять. Про це ми писали тут.

COVID-19 спричиняє вірус SARS-CoV-2, а не магнітний пил під дією 4G та 5G.

4G та 5G не можуть проникати в організм людини, тож контакту з пилом чи металевими часточками з вакцин бути не може.

Загалом глибина проникнення радіохвиль у тіло людини обернено пропорційна їхній частоті. Для так званих міліметрових хвиль (з частотою 30 ГГц і вище), ця глибина становить менше 1 мм, і при цьому практично навіть не виходить за межі епідермісу шкіри людини. Не існує доказів, що радіохвилі такої частоти можуть впливати на роботу внутрішніх органів.

Застереження

Автори не є співробітниками, не консультують, не володіють акціями та не отримують фінансування від жодної компанії чи організації, яка б мала користь від цієї статті, а також жодним чином з ними не пов’язаний