НЕПРАВДА: МОЗ Австралії визначило, що вірусу COVID-19 не існує | VoxUkraine

НЕПРАВДА: МОЗ Австралії визначило, що вірусу COVID-19 не існує

12 Березня 2021
FacebookTwitterTelegram
728

Перевірка фейків у рамках партнерства з Facebook

У мережі поширюють інформацію, що МОЗ Австралії визначило, що вірусу COVID-19 не існує, так як він не був виокремлений з жодної людини на планеті. 

Скриншот допису

 

Однак, це – неправда.

Австралія офіційно виокремила SARS-CoV-2.

Департамент охорони здоров’я та соціальних служб штату Вікторія підтвердив перший у країні випадок інфікування вірусом SARS-CoV-2, що спричиняє COVID-19, 25 січня 2020 року. Ним виявився чоловік з Уханю, який  який прибув до Мельбурна 19 січня 2020 року і був госпіталізований 24 січня 2020 року. 

При лабораторному дослідженні цього випадку, співробітники Національної ради з охорони здоров’я і медичних досліджень Австралії вперше виділили вірус SARS-CoV-2 в країні. Протягом 24 годин після дослідження перший австралійський ізолят (виділений вірус) SARS-CoV-2 був переданий до місцевих і зарубіжних лабораторій.

Нагадуємо, що вірус SARS-CoV-2 вперше був ідентифікований китайською владою 7 січня 2020 року, після чого було проведено секвенування його генетичного матеріалу.

Раніше ми вже спростовували, що ірландські офіційні медики нібито визнали, що COVID-19 не існує, або що Центри з контролю та профілактики захворювань США (CDC) начебто підтвердили, що вірус SARS-CoV-2 не виділили.

Застереження

Автори не є співробітниками, не консультують, не володіють акціями та не отримують фінансування від жодної компанії чи організації, яка б мала користь від цієї статті, а також жодним чином з ними не пов’язаний