НЕПРАВДА: На прем`єрі фільму «Жанна Дюбаррі» Джонні Депп звернувся до росіян і пообіцяв приїхати

НЕПРАВДА: На прем`єрі фільму «Жанна Дюбаррі» Джонні Депп звернувся до росіян і пообіцяв приїхати

27 Липня 2023
FacebookTwitterTelegram
252

Перевірка фейків у рамках партнерства з Meta

У мережі поширюють інформацію, нібито американський актор Джонні Депп записав відеоролик, у якому подякував російським глядачам за інтерес до нового фільму «Жанна Дюбаррі» та нібито сказав: «Бережіть себе і до зустрічі».  13 липня 2023 року це відео продемонстрували на передпрем’єрному показі фільму в Москві.

Утім, це неправда. Відео зняли для світового прокату фільму «Жанна Дюбаррі», а не лише для росіян. Актор попрощався і не обіцяв приїхати.

Відео із Джонні Деппом зафільмували глядачі, пізніше ролик із підписом про «звернення до росіян» поширили російські медіа, згодом новина з`явилась і на українських ресурсах

Скриншот відеозвернення Джонні Деппа

Увечері 13 липня продюсер та асистент Джонні Деппа Стефан Деутерс заявив, що актор не записував це відео для росіян, його зняли для світового прокату фільму та додав, що Депп не планує їхати до росії. 

У відео додали російські субтитри, однак переклад промови актора некоректний. Оскільки він сказав: «Це Джонні Депп. Спасибі велике, що знайшли час переглянути наш фільм «Жанна Дюбаррі». Я ним дуже пишаюся і сподіваюся, що ви отримаєте задоволення. Бережіть себе, бувайте, дякую». У той час як у російському прокаті останнє речення протитрували як: «Бережіть себе, до зустрічі».

Повідомлення про можливий візит актора могли з`явитись після заяв російського гурту «Яморе» від 10 липня, нібито Депп мав записати з ним спільний трек. Новину масово поширили російські медіа, проте пресслужба артиста не підтвердила цю інформацію.

Застереження

Автори не є співробітниками, не консультують, не володіють акціями та не отримують фінансування від жодної компанії чи організації, яка б мала користь від цієї статті, а також жодним чином з ними не пов’язаний