НЕПРАВДА: Набір найманців із бойовим досвідом в США для участі в бойових діях в Україні

НЕПРАВДА: Набір найманців із бойовим досвідом в США для участі в бойових діях в Україні

17 Жовтня 2022
FacebookTwitterTelegram
548

Перевірка фейків у рамках партнерства з Meta

У мережі поширюють інформацію, що в США оголосили набір найманців із бойовим досвідом для участі у війні в Україні. Це нібито підтверджує оголошення на сайті рекрутингової агенції Silent Professionals, де зазначено, що бійцям платитимуть від однієї до двох тисяч доларів залежно від кваліфікації. 

Однак вакансія передбачає пошук спеціалістів для евакуації окремих осіб і сімей у сільській місцевості та великих містах України.

Скриншот публікації

На сайті Silent Professionals публікують оголошення організацій, яким потрібна допомога в ідентифікації та перевірці ветеранів бойових дій для працевлаштування в приватних охоронних організаціях в США та у світі. Сайт публікує вакансії, орієнтовані на сфери безпеку, логістики, адміністрації та інші сфери. 

У вакансії за назвою «Extraction / Protective Agents – Ukraine» йдеться про те, що американська корпорація Employer шукає спеціалістів для таємних операцій із евакуації окремих осіб і сімей у сільській місцевості та великих містах України. Подати заявку на вакансію можуть як чоловіки, так і жінки. На посаду розглядають лише висококваліфікованих кандидатів, які мають не менше 5 років військового досвіду у Східній Європі. 

Серед обов’язків спеціаліста з евакуації розглядають розвідку маршруту перед евакуацією та підтримку рятувальних чи захисних операцій. У вакансії не йдеться про  те, що ці спеціалісти будуть брати безпосередню участь у бойових діях. 

Раніше ми писали про те, що іноземці, які беруть участь в бойових діях в Україні під час повномасштабного наступу рф, мають статус українських військовослужбовців.

Застереження

Автори не є співробітниками, не консультують, не володіють акціями та не отримують фінансування від жодної компанії чи організації, яка б мала користь від цієї статті, а також жодним чином з ними не пов’язаний