НЕПРАВДА: NASA вперше за 2000 років оновило астрологічні знаки | VoxUkraine

НЕПРАВДА: NASA вперше за 2000 років оновило астрологічні знаки

2 Жовтня 2020
FacebookTwitterTelegram
5050

Перевірка фейків у рамках партнерства з Facebook

У мережі поширюється інформація про те, що NASA оновило астрологічні знаки, додавши до 12 існуючих знаків новий – Змієносця. До нього ніби-то відносяться люди, які народилися у період з 29 листопада до 17 грудня. 

Проте, усе це – неправда.

По-перше, NASA займається астрономією, а не астрологією. 

NASA – космічне агентство уряду США, яке займається виключно науковою діяльністю. Астрологія не вважається за науку, отже, це не відноситься до сфери діяльності NASA.

 Більш того, астрономія і астрологія – різні поняття. Астрологія не впливає на життя людей. NASA турбують процеси, пов’язані лише з астрономією. Про це космічне агентство писало тут.

По-друге, NASA не визначало нового сузір’я. 

Про це агентство вже неодноразово писало. Однак, цей фейк поширюється вже кілька років. Його спростовували іноземні незалежні фактчекери з AFP та USA Today

У 2016 році NASA опублікували освітній блог для дітей, у якому космічне агентство пояснило історію знаків зодіаку та те, чому 13-й знак зодіаку був завжди (просто астрологи його ніколи не визнавали). 

Жіночий журнал “Cosmopolitan UK” через кілька місяців розповів про “оновлення” NASA та викликав певну паніку серед людей, які вірять в гороскопи. 

Незабаром NASA спростувало це: “Тут, в NASA, ми вивчаємо астрономію, а не астрологію. Ми не змінювали жодних знаків зодіаку, ми просто робили розрахунки”.

Застереження

Автори не є співробітниками, не консультують, не володіють акціями та не отримують фінансування від жодної компанії чи організації, яка б мала користь від цієї статті, а також жодним чином з ними не пов’язаний