НЕПРАВДА: Netflix анонсував серіал про захисників «Азовсталі»

НЕПРАВДА: Netflix анонсував серіал про захисників «Азовсталі»

29 Вересня 2022
FacebookTwitterTelegram
437

Перевірка фейків у рамках партнерства з Meta

У мережі поширюють інформацію, нібито компанія Netflix анонсувала серіал про захисників «Азовсталі». До повідомлень додають фото анонсу.

Утім, це — неправда. Netflix не оголошував про наміри зняти серіал про захисників «Азовсталі», а на фото — постер до фільму «За межею».  

Скриншот, який поширюють у мережі

Компанія Netflix не заявляла про наміри зняти фільм про захисників «Азовсталі». 15 вересня, через 5 днів після публікації фейкового допису, зʼявилася інформація про те, що український режисер Олег Сенцов напише сценарій до фільму про «Азовсталь» на грантові кошти від Української кіноакадемії у співпраці з Netflix. 

Netflix не має доступу та не брав участі в будь-якій оцінці матеріалів, поданих до участі у Програмі, та не бере на себе жодних зобовʼязань щодо проєктів, які беруть участь у Програмі.

Зворотний пошук в Google та TinEye показав, що насправді на скриншоті постер до фільму 2021 року «Outside the wire» («За межею»). Це науково-фантастичний фільм про оператора дрона, якого відправили до зони бойових дій працювати з офіцером-андроїдом, щоб зупинити ядерну атаку. Сюжет фільму розгортається у зоні бойових дій між Україною та росією.

Застереження

Автори не є співробітниками, не консультують, не володіють акціями та не отримують фінансування від жодної компанії чи організації, яка б мала користь від цієї статті, а також жодним чином з ними не пов’язаний