НЕПРАВДА: Обкладинка журналу Titanic із Володимиром Зеленським

НЕПРАВДА: Обкладинка журналу Titanic із Володимиром Зеленським

26 Червня 2023
FacebookTwitterTelegram
374

Перевірка фейків у рамках партнерства з Meta

У мережі вкотре поширюють несправжні обкладинки із Володимиром Зеленським. Цього разу пропагандисти зобразили на обкладинці німецького журналу Titanic Президента України із надписом «Успішний контрнаступ собі в штани».

Це — неправда. Німецький журнал не публікував такого випуску із Володимиром Зеленським.

Скриншот публікації

Titanic — німецький сатиричний журнал, який публікує на обкладинках здебільшого зображення на політичну тематику. Видається журнал з 1979 року. Утім, ні в архіві, ні на головній сторінці ми не знайшли обкладинку з Володимиром Зеленським. Також обкладинки, яку поширюють у мережі, немає на сторінках Titanic у твіттері, фейсбуці та інстаграмі.

Останній випуск Titanic опублікували 9 червня 2023 року. На обкладинці зображені робітники, а внизу надпис — «Фронтекс приймає 4-денний робочий тиждень» («FRONTEX beschließt 4-Tage-Woche»).

Крім того, на обкладинці з Президентом України в лівому верхньому кутку можна побачити номер випуску — 4352. Насправді ж цей номер відповідає вищезазначеному випуску із зображенням робітників.

Оригінальний випуск із зображенням робітників та номером 4352. Джерело: Titanic

Застереження

Автори не є співробітниками, не консультують, не володіють акціями та не отримують фінансування від жодної компанії чи організації, яка б мала користь від цієї статті, а також жодним чином з ними не пов’язаний