НЕПРАВДА: Оголошення від мережі магазинів АТБ про обмеження на продаж солі

НЕПРАВДА: Оголошення від мережі магазинів АТБ про обмеження на продаж солі

24 Січня 2023
FacebookTwitterTelegram
444

Перевірка фейків у рамках партнерства з Meta

У мережі поширюють оголошення нібито мережі магазинів АТБ про введення обмеження на продаж солі — не більше однієї пачки одному покупцю. Це пов’язують із тим, що Соледар нібито вже повністю окупували російські війська. 

Утім, обмежень на продаж солі у магазинах торговельної мережі АТБ зараз немає. 

Скриншот допису

У Соледарі був розташований адміністративний центр комбінату «Артемсіль». Через бойові дії підприємство зупинило роботу на невизначений термін ще 7 квітня 2022 року.  Заступник міністра економіки Тарас Качка пов’язував зникнення солі з прилавків та різке підвищення цін напряму з зупиненням роботи комбінату «Артемсіль». Тоді дефіцит солі вирішили шляхом імпорту: сіль постачали з Польщі, Румунії та Туреччини. 

Керівник відділу комунікацій корпорації АТБ Сергій Демченко у коментарі для Укрінформу зазначив, що у магазинах торговельної мережі АТБ немає обмежень на реалізацію солі: «Наведене оголошення стосувалось минулорічних обмежень, коли навесні було ракетами пошкоджене підприємство «Артемсіль». Як відомо, у найкоротші терміни ситуація була виправлена за рахунок імпорту солі з європейських країн». 

Наразі в онлайн-магазині мереж АТБ можна придбати кам’яну кухонну сіль першого ґатунку. Товар можна забрати як в магазині, так і замовити доставку поштою.

Застереження

Автори не є співробітниками, не консультують, не володіють акціями та не отримують фінансування від жодної компанії чи організації, яка б мала користь від цієї статті, а також жодним чином з ними не пов’язаний