НЕПРАВДА: Президент США Джо Байден повісив медаль задом наперед ветерану війни у В’єтнамі

НЕПРАВДА: Президент США Джо Байден повісив медаль задом наперед ветерану війни у В’єтнамі

28 Липня 2022
FacebookTwitterTelegram
758

Перевірка фейків у рамках партнерства з Meta

У мережі поширюють інформацію, нібито на церемонії нагородження ветеранів В’єтнамської війни Президент США Джо Байден повісив Медаль Пошани Дуайту Бредвеллу (Dwight Birdwell) задом наперед. Відео опубліковані в поганій якості, через що важко розгледіти навіть саму медаль. 

Утім, це неправда. На відео, опублікованому американським телеканалом CBS NEWS, видно, що президент правильно повісив медаль.  

5 липня американський телеканал CBS News опублікував фото з Білого Дому, де відбулося нагородження ветеранів В’єтнамської війни. Окрім Дуайта Бредвелла, лауреатами нагороди стали штаб-сержант Едвард Канешіро (Edward Kaneshiro), спеціаліст Денніс Фуджі (Dennis Fujii) та майор Джон Дж. Даффі (John J. Duffy).

Фото CBS NEWS

У фейсбуці поширюють неякісний кадр тільки з Дуайтом Бредвеллом. Але на відео прямої трансляції, опублікованої Washington Post, добре видно, що Джо Байден правильно повісив медаль усім лауреатам. До того ж перед врученням нагорода лежала в коробці лицьовою стороною. 

Скриншот відео з ютуб-каналу Washington Post

Застереження

Автори не є співробітниками, не консультують, не володіють акціями та не отримують фінансування від жодної компанії чи організації, яка б мала користь від цієї статті, а також жодним чином з ними не пов’язаний