НЕПРАВДА: Прийняли законопроєкт про карантинні виплати кожному українцю | VoxUkraine

НЕПРАВДА: Прийняли законопроєкт про карантинні виплати кожному українцю

14 Грудня 2020
FacebookTwitterTelegram
10138

Перевірка фейків у рамках партнерства з Facebook

У мережі поширюють інформацію, що 13 грудня об 11:00 прийняли законопроєкт про виплати кожному українцю за карантин. Стверджують, що пенсіонери отримають 1020 грн, люди віком 18-60 років – 6500 грн, діти до 18 років – 4964 грн, а ФОПи – 8000 грн. До того ж, виплати начебто можна отримати до 31 року.

Деякі публікації говорять про прийняття такого законопроєкту 11, 12 чи 14 грудня, а  також закликають переходити за посиланнями «у шапці профілю» для того, щоб дізнатися деталі.

Утім, саме таких законопроєктів не приймали.

Остання пленарна сесія на момент публікації згаданих дописів відбулася 4 грудня, і на ній прийняли три законопроєкти, серед них законопроєкт про одноразову виплату найманим працівникам і бізнесу у розмірі до 8 тис. грн. Виплату можна оформити через додаток «Дія» до 31 грудня включно. Про виплати для пенсіонерів та дітей у законі не йдеться. 

Варто зазначити, що мета подібних публікацій не донесення інформації, а збільшення підписників Телеграм-каналів обманним шляхом. До того ж на зазначених каналах часто відсутня обіцяна інформація.

Застереження

Автори не є співробітниками, не консультують, не володіють акціями та не отримують фінансування від жодної компанії чи організації, яка б мала користь від цієї статті, а також жодним чином з ними не пов’язаний