НЕПРАВДА: Світова спільнота втілює сценарій пандемії та проводить примусову цифровізацію | VoxUkraine
Beta

НЕПРАВДА: Світова спільнота втілює сценарій пандемії та проводить примусову цифровізацію

30 Вересня 2020
FacebookTwitterTelegram
1451

Перевірка фейків у рамках партнерства з Facebook

У мережі поширюється інформація, що пандемію коронавірусу створили штучно, щоб дезорієнтувати людей та знищити навчальний процес, використовуючи онлайн-освіту та цифровізацію. «Сценарій», мовляв, вводять і в Італії, де нібито запровадили самоізоляцію до 60 днів для всіх, хто контактував з хворими. 

Пояснюємо, що не так.

Немає жодних доказів, що пандемію створила вища спільнота та поетапно проводить дезорієнтацію серед людей.

Пандемію коронавірусу ніхто не планував, а сам вірус має природне походження. Ми вже спростовували тезу про заплановану пандемію тут і тут.

Щодо погіршення психологічного стану людини з приводу карантину та інших вимушених, але потрібних заходів безпеки, люди дійсно стали більше та частіше відчувати страх та занепокоєння з приводу майбутнього. Проте, не існує доказів щодо навмисної дезорганізації людей з боку «вищої спільноти». У ВООЗ та МОЗ дають поради задля збереження психологічного здоров’я, закликаючи до заспокоєння та збереження критичного мислення.

Голосування в масках – це не кричущі порушення, а дотримання протиепідемічних заходів на виборах.

Маски зменшують ризик інфікування SARS-CoV-2 та допомагають уповільнити поширення вірусу. Оскільки вибори це велике скупчення людей в одному місці, де всі контактують один з одним, маски – найнеобхідніша та найперша річ, яка зможе захистити людину від зараження, а не медичний експеримент над людиною. 

Прийняття законопроекту №4117, про яке застерігає Лідія Гончаренко, не змінить чинної ситуації з необхідністю одягати засоби індивідуального захисту на виборчих дільницях. Конституцією України визначено, що людина, її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканність і безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю. Тому, аби задовольнити виборче право громадянина та захист права на безпеку, життя та здоров’я, держава ще у липні встановила обов’язкове дотримання протиепідемічних заходів на дільницях, зокрема носіння засобів індивідуального захисту. 

В Італії не збільшували термін самоізоляції до 60 днів.

За оновленими офіційними даними, уряд Італії запровадив певні зміни для виїзду та в’їзду італійців та іноземців: з деяких країн зняли обов’язкові карантинні заходи, тоді як для ряду інших країн ввели обов’язкову 14-денну самоізоляцію. Проте, жодних указів з приводу продовження терміну самоізоляції до 60 днів не було.

Підтвердження захворювання на COVID-19 у школах не передбачає обов’язкову самоізоляцію школярів та їхніх батьків.

Якщо у когось у школі (учнів або вчителів) підтвердиться COVID-19, всім у школі необхідно буде провести тестування. Рішення щодо тимчасового закриття школи, або її переведення на дистанційну форму – приймають місцеві органи влади. 

Проте, законодавство не передбачає перевірку компаній, у яких працюють батьки учнів, чи більше того, обов’язкову самоізоляцію співробітників.

Дистанційна освіта є обґрунтованим рішенням у більшості країн, вона не вбиває, а допомагає зберегти життя людей.

Дистанційну освіту запровадили не для знищення навчання чи виховання «бовдурів». Незважаючи на те, що за розрахунками, середня успішність школярів може зменшуватися через переведення навчання в онлайн, це передусім компроміс між результатами у навчанні і збереженими життями людей.

В умовах поширення коронавірусу, дистанційна форма навчання в деяких навчальних закладах стала способом стримування поширення вірусу у багатьох країнах. Доведено, що завдяки дотриманню соціальної дистанції, зменшуються темпи поширення вірусу. 

Цифровізація та онлайн-курси з підприємництва не порушують права людей.

Цифровізація, як і проекти з підприємництва – це добре. Цифровізація спрощує доступ до документів та усуває бюрократію. А в рамках курсу по підприємництву, школярам та студентам буде надана можливість розширити знання у новітніх галузях бізнесу, послухати лекції відомих підприємців та дізнатися про міжнародний досвід компаній. 

Крім того, ми вже розвінчували міф про незаконну цифровізацію в Україні ось тут.

Оголошення пандемії було обґрунтоване даними, а точні показники смертності будуть відомі після її завершення.

Рішення ВООЗ про оголошення пандемії базуються на оперативних даних стосовно розповсюдження вірусу. Пандемія — це епідемія, що охоплює більшість країн світу і/або поширюється у міжнародних масштабах, вражаючи значну кількість людей. Варто розуміти, що «пандемія» не говорить про серйозність захворювання, а лише про те, наскільки хвороба поширена. Враховуючи, що вірус почав стрімко поширюватись, 11 березня ВООЗ оголосила пандемію.

А от загальні показники смертності від COVID-19 поки складно визначити через значну різницю в умовах поширення вірусу і його летальності між країнами. Точніше їх можна буде встановити лише після закінчення пандемії. Однак, надлишкова смертність від COVID-19 є. Про це ми вже писали тут. Станом на 28 вересня, у світі підтверджено вже понад 33 мільйони випадків зараження і більше 996 тис. із яких летальні.

Тези про необґрунтовану пандемію ми вже неодноразово спростовували, наприклад, тут.

Автори

Застереження

Автори не є співробітниками, не консультують, не володіють акціями та не отримують фінансування від жодної компанії чи організації, яка б мала користь від цієї статті, а також жодним чином з ними не пов’язаний