НЕПРАВДА: У Броварах чоловік помер внаслідок вакцинації від COVID-19

НЕПРАВДА: У Броварах чоловік помер внаслідок вакцинації від COVID-19

11 Листопада 2021
FacebookTwitterTelegram
330

Перевірка фейків у рамках партнерства з Facebook

Сергій Гула опублікував відео, на якому чоловік без свідомості лежить біля пункту щеплення у Броварах. Автор допису стверджує, що чоловік помер внаслідок вакцинації від COVID-19.

Раніше ми вже неодноразово спростовували тези Сергія Гули. Про нього та інших ковід-дисидентів ми згадували у нашій статті, присвяченій річниці інфодемії. 

Скриншот допису

Однак, це — неправда. Чоловік не помер, а втратив свідомість через судорожний епілептичний напад. 

Під час оперативної наради керівник первинної ланки Броварів Ігор Кравцов повідомив місцевому виданню Броварів “Трибуна”, що у перехожого стався судорожний епілептичний напад, ймовірно, внаслідок вживання алкоголю. Йому надав допомогу лікар первинної медицини — і чоловік прийшов до тями. Видання “Трибуна” опублікувало ідентичне відео до того, яке поширив Сергій Гула. 

Опис автора певного відео чи зображення не завжди подає об’єктивну інформацію про ту чи іншу подію. На поширюваному відео ми бачимо тільки те, що чоловік впав біля пункту щеплення, нам не відомі інші подробиці його стану чи конкретні причини його падіння.

Раніше ми вже писали про те, що вакцини від COVID-19 — безпечні та ефективні.

Застереження

Автори не є співробітниками, не консультують, не володіють акціями та не отримують фінансування від жодної компанії чи організації, яка б мала користь від цієї статті, а також жодним чином з ними не пов’язаний