НЕПРАВДА: У Луцьку горіли ангари з технікою ЗСУ

НЕПРАВДА: У Луцьку горіли ангари з технікою ЗСУ

25 Грудня 2022
FacebookTwitterTelegram
324

Перевірка фейків у рамках партнерства з Meta

У мережі поширюють інформацію, нібито в Луцьку горять склади з технікою ЗСУ. До дописів додають відповідні фото.

Однак це — неправда. Про пожежу на складах з технікою ЗСУ в Луцьку повідомлень не було, а на фото, якими ілюструють дописи, немає техніки ЗСУ.

Скриншот допису

Два фото, якими ілюструють дописи, були зроблені на Центральному (або ж Старому) ринку в Луцьку. Пожежа у павільйоні Центрального ринку спалахнула вночі 15 грудня. Фото з місця подій опублікували ДСНС Волині та на сторінках «Суспільне Луцьк». На ринку не було техніки ЗСУ, торгові павільйони працювали у звичному режимі. Це підтверджують очевидці. На фото пожежі також немає будь-яких деталей, що вказують на наявність військової техніки на ринку.

Скриншот допису

Ще одне фото, яким ілюструють фейкові дописи, опублікували на сторінці Головного Управління ДСНС у Волинській області. Це пожежа в одноповерховому складському боксі на вулиці Конякіна, яка спалахнула 14 грудня. Жодних підтверджень того, що на складі була техніка ЗСУ, немає. Унаслідок пожежі було пошкоджено покрівлю, перекриття складу та будівельні матеріали. 

Скриншот допису

Застереження

Автори не є співробітниками, не консультують, не володіють акціями та не отримують фінансування від жодної компанії чи організації, яка б мала користь від цієї статті, а також жодним чином з ними не пов’язаний