НЕПРАВДА: В умовах кризи через антиросійські санкції у Великій Британії винайшли багаторазовий туалетний папір

НЕПРАВДА: В умовах кризи через антиросійські санкції у Великій Британії винайшли багаторазовий туалетний папір

30 Серпня 2022
FacebookTwitterTelegram
362

Перевірка фейків у рамках партнерства з Meta

Російські ЗМІ поширюють інформацію, нібито у 2022 році у Великій Британії винайшли новий спосіб економії в умовах кризи через антиросійські санкції — багаторазовий туалетний папір.

Утім, це — неправда. Багаторазовий туалетний папір представили ще в 2018 році як альтернативу звичайному туалетному паперу, який негативно впливає на екологію.

Інформація про багаторазовий туалетний папір зʼявилася значно раніше: наприклад, публікації були у вересні 2016 року та у березні 2018 року. Його представили як нешкідливий для екології замінник звичайного туалетного паперу. Однак  із використанням багаторазового паперу є низка проблем, які обмежують його популярність: зберігання паперу після використання та прання. При неправильному пранні на багаторазовому папері можуть залишитись бактерії, які зашкодять здоров’ю.

Застереження

Автори не є співробітниками, не консультують, не володіють акціями та не отримують фінансування від жодної компанії чи організації, яка б мала користь від цієї статті, а також жодним чином з ними не пов’язаний