НЕПРАВДА: Валерій Залужний визнав перевагу російського генштабу над ЗСУ в стратегії

НЕПРАВДА: Валерій Залужний визнав перевагу російського генштабу над ЗСУ в стратегії

30 Вересня 2022
FacebookTwitterTelegram
759

Перевірка фейків у рамках партнерства з Meta

У мережі поширюють інформацію про те, що нібито в інтервʼю журналу Time Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний визнав, що російський генштаб має перевагу над ЗСУ в стратегії.

Однак це — неправда. Залужний говорив про свої великі очікування від очільника російського генштабу, але не визнавав перевагу командування рф над Україною.

В інтервʼю журналу Time, опублікованому 26 вересня, Валерій Залужний говорив про свого противника — голову російського генштабу Валерія Герасимова. Залужний каже, що «виріс на російській воєнній доктрині», і досі вважає, що вся «воєнна наука зосереджена в росії». Валерій Залужний каже: «Я вчився в Герасимова, я прочитав все, що він писав… Він один із найрозумніших людей, мої очікування від нього були величезними».  Пізніше в інтервʼю Залужний також дивується, що російське керівництво не змінило свою стратегію, навіть коли солдати втратили постачання та можливість чинити опір. Отже, з цього інтервʼю зрозуміло, що очікування Залужного щодо російського генштабу були значно вищими. 

У цьому інтервʼю Валерій Залужний не каже, що російський генштаб має перевагу над ЗСУ в стратегії, а навпаки критикує діє росії.

Застереження

Автори не є співробітниками, не консультують, не володіють акціями та не отримують фінансування від жодної компанії чи організації, яка б мала користь від цієї статті, а також жодним чином з ними не пов’язаний