Beta

НЕПРАВДА: Відео протестів поліції проти коронавірусних обмежень у Німеччині

29 Грудня 2021
FacebookTwitterTelegram
97

Перевірка фейків у рамках партнерства з Facebook

У мережі поширюють відео, на якому нібито зображено протест поліції проти коронавірусних обмежень у Ройтлінгені, Німеччина. 

Скриншот допису

Однак, це неправда. Поліція прибула для того, аби зупинити демонстрацію. 

Через зворотній пошук у Google Images ми натрапили на допис у Twitter із поширеним відео. У коментарях стверджують, що на відео зображено не протести поліції проти коронавірусних обмежень, а направлення загону поліції на зупинення мітингів у Ройтлінгені. Ми вирішили перевірити цю версію.

Низка ЗМІ стверджують, що у грудні 2021 року близько 1,5 тисячі людей протестували у Ройтлінгені попри заборону демонстрацій у місті та районі. Заборону на демонстрації ввели через те, що тижнем раніше на мітингу люди не дотримувалися фізичної дистанції, носіння масок та інструкцій поліції. На місця протестів прибули загони поліції. Згідно з даними поліції, мітингарі перекривали вулиці таким чином, що транспорт не міг проїхати. Тоді ж сталися декілька сутичок з нападом на співробітників поліції.

Застереження

Автори не є співробітниками, не консультують, не володіють акціями та не отримують фінансування від жодної компанії чи організації, яка б мала користь від цієї статті, а також жодним чином з ними не пов’язаний

Що читати далі