НЕПРАВДА: Віруси не існують, а сучасна медицина – це лише контроль над людьми | VoxUkraine

НЕПРАВДА: Віруси не існують, а сучасна медицина – це лише контроль над людьми

28 Січня 2021
FacebookTwitterTelegram
1428

Перевірка фейків у рамках партнерства з Facebook

У мережі поширюють інформацію, що нібито вірусів взагалі не існує, а інфекційні хвороби вигадали, щоб контролювати людей. Також розповідають, що сучасна медицина лише шкодить людям.

Пояснюємо, що не так.

По-перше, не можна стверджувати, що сучасна медицина (або алопатія) — це лише спосіб контролю над людьми, особливо через ліки чи вакцини. До алопатії також належить хірургія, яка допомагає врятувати життя, у тому числі після механічних пошкоджень. Це ніяк не пов’язано з вакцинами, ліками чи фармацевтичним контролем.

Через сучасну медицину не збільшується кількість хронічних хвороб. Перш за все, зростання кількості хронічних хвороб пов’язане з поганим харчуванням, вживанням тютюну та алкоголю, відсутністю фізичної активності, надмірним вживанням алкоголю.

До того ж значне зростання статистики по кількості складних захворювань зумовлене їхнім кращим виявленням з розвитком діагностики.

Сучасна медицина не спричиняє рак. Серед основних причин онкології виділяють фізичні (ультрафіолетове та іонізуюче випромінювання), хімічні (компоненти тютюнового диму, речовини в забрудненій воді та їжі) та біологічні канцерогени (віруси або бактерії). 

Основними факторами ризику є вживання тютюну, алкоголю, незбалансоване харчування та недостатня фізична активність. Також зростання абсолютної кількості хворих на рак зумовлене кількома факторами, серед яких старіння населення, а також причини, пов’язані із соціальним та економічним розвитком.

По-друге, чума, віспа, СНІД і COVID-19 — це не вигадані безсимптомні хвороби для ізоляції людей. 

  • Чуму спричиняє бактерія, яка зазвичай потрапляє в організм людини через укус блохи гризуна з бактерією чуми або через контакт з інфікованою твариною. Від епідемій чуми померли близько 250 млн людей. Чума не може бути безсимптомним захворюванням, основні симптоми — лихоманка, головний біль, слабкість, кровотеча.
  • Натуральна віспа — це реальне захворювання, що вдалось викорінити завдяки вакцинації у 1977 році. До основних симптомів віспи належали: висока температура, головний біль, висипи та виразки на шкірі.
  • ВІЛ — це вірус імунодефіциту людини, що спричиняє СНІД. Ми вже спростовували фейки про те, що ВІЛу не існує, а ВІЛ і СНІД не пов’язані. Серед основних симптомів ВІЛу виділяють: лихоманку, втому, набряклі лімфатичні вузли, головний біль, біль у горлі тощо. У період від 2 до 4 тижнів після зараження ВІЛ у людини трапляються симптоми, подібні до грипу – це реакція організму на вірус. А для того, щоб звичний тест показав наявність вірусу треба від 3 до 12 тижнів. Однак вірус не передається повітряно-крапельним шляхом, тож порівнювати його з безсимптомною формою COVID-19 некоректно. 
  • COVID-19 також не вигадана хвороба. Її спричиняє вірус SARS-CoV-2. Раніше ми писали, що вірус SARS-Cov-2 справді існує. Наразі чітко відомі такі найбільш поширені симптоми COVID-19 як лихоманка, сухий кашель та втома. Менш поширеними є втрата нюху та смакових відчуттів; закладеність носа; кон’юнктивіт або почервоніння очей; біль у горлі; головний біль; біль у м’язах та суглобах; сип на шкірі; нудота; діарея; головокружіння. 

Щодо безсимптомних носіїв, дослідження доводять, що людина може хворіти безсимптомно і може заражати інших або з часом розвивати симптоми.

У ВООЗ стверджують, що передача SARS-CoV-2 від безсимптомних можлива, хоча й виникає доволі рідко.

По-третє, доведено, що COVID-19 передається повітряно-крапельним шляхом, а саме через потрапляння крапель з коронавірусом до носа, рота та очей при контактуванні з інфікованою людиною. 

Будь-який грип передається через прямий контакт з інфікованою людиною або непрямий через забрудненні поверхні. У деяких випадках інфекційні хвороби передаються через комах – наприклад, малярія, або в деяких випадках через їжу. 

Нагадуємо, що немає підстав стверджувати, що епідемії з’являються через політичні події та нові технології, наприклад, 5G. Це лише теорії змови, такі фейки ми вже спростовували тут і тут.

Застереження

Автори не є співробітниками, не консультують, не володіють акціями та не отримують фінансування від жодної компанії чи організації, яка б мала користь від цієї статті, а також жодним чином з ними не пов’язаний