НЕПРАВДА: Зеленського евакуювали на захід України після масованого ракетного обстрілу

НЕПРАВДА: Зеленського евакуювали на захід України після масованого ракетного обстрілу

28 Жовтня 2022
FacebookTwitterTelegram
324

Перевірка фейків у рамках партнерства з Meta

У мережі поширюють інформацію, нібито Володимира Зеленського евакуювали в бункер на заході України після масованого ракетного обстрілу 10 жовтня 2022 року. Це начебто повідомили українські ЗМІ. 

Насправді під час масованого ракетного обстрілу 10 жовтня 2022 року Володимир Зеленський перебував у Києві.

Скриншот публікації

10 жовтня 2022 року приблизно о 12 годині дня Володимир Зеленський записав відеозвернення біля Офісу Президента України. Під час звернення президент розповів про масований ракетний удар росії. Того дня рф випустила по Україні 84 крилаті ракети та 24 безпілотники. Унаслідок атаки загинуло 19 людей, ще 105 отримали поранення. 

Звернення Володимира Зеленського 10 жовтня 2022 року після масованого ракетного удару, опубліковане у його офіційному телеграм-каналі

Наступне своє звернення 10 жовтня 2022 року Володимир Зеленський опублікував близько 9 години вечора. Він записав його на перехресті вулиці Володимирської та бульвару Шевченка у Києві, де саме проходили ремонтні роботи після російського удару. 

Вечірнє звернення Володимира Зеленського 10 жовтня 2022 року 

Російські ЗМІ також пишуть, ніби про евакуацію Зеленського повідомили українські ЗМІ, однак про це не писали українські медіа.

Застереження

Автори не є співробітниками, не консультують, не володіють акціями та не отримують фінансування від жодної компанії чи організації, яка б мала користь від цієї статті, а також жодним чином з ними не пов’язаний