НЕПРАВДА: Зеленський здав росіянам в оренду свою віллу в Італії

НЕПРАВДА: Зеленський здав росіянам в оренду свою віллу в Італії

30 Вересня 2022
FacebookTwitterTelegram
3296

Перевірка фейків у рамках партнерства з Meta

У мережі з посиланням на видання Il Tirreno пишуть, що Володимир Зеленський здав російській парі в оренду свою віллу в Форте-дей-Мармі (Італія) за 50 тисяч євро на місяць. При цьому президент України раніше вимагав від італійців «‎не впускати російських туристів у країну‎».

Скриншот допису

Агент із нерухомості спростував інформацію про оренду вілли росіянами. Зеленські здавали віллу з умовою, що орендарями не можуть бути росіяни. 

У публікації посилаються на статтю видання Il Tirreno «La villa di Zelensky a Forte dei Marmi affittata ai russi» («Віллу Зеленського у Форте-дей-Мармі здали росіянам») за 30 серпня 2022 року. У статті йдеться про те, що Володимир Зеленський та Олена Зеленська здали свою віллу в Форте-дей-Мармі за 50 тисяч євро на місяць подружжю громадян росії. Також у статті зазначили, що велися перемовини з кількома корейськими туристами, які хотіли орендувати маєток, однак угоду не уклали. Через це віллу нібито сдали росіянам, які живуть та працюють у Лондоні. 

Агент із нерухомості Real Estate Forte dei Marmi Villas Клаудіо Сальвіні (Claudio Salvini) у коментарі для газети La Stampa спростував інформацію, що віллу орендують росіяни: «Вілла не здавалася в оренду російським громадянам, тому що ми маємо доручення від власника, який категорично забороняє нам це робити. Ми можемо здавати будь-кому, якщо особа має інше громадянство: європейцям, американцям і так далі…».

За словами агента, вілла зареєстрована на італійську компанію, яка належить іншій компанії на Кіпрі. Вілла ж належить Олені Зеленській, яка дала доручення на оренду вілли з умовою, що її не зможуть орендувати росіяни. На думку Сальвіні, перехожі могли почути російську мову на території вілли і припустили, що там живуть росіяни. Сальвіні припускає, що на віллі у цей момент просто могли бути гості, але росіяни там проживати не можуть.  

Клаудіо Сальвіні зазначив, що не може підтвердити чи спростувати те, що віллу хотіли орендувати корейські туристи, бо це конфіденційна інформація. Він стверджує, що інформація, яку опублікувало видання Il Tirreno, неправдива.

Застереження

Автори не є співробітниками, не консультують, не володіють акціями та не отримують фінансування від жодної компанії чи організації, яка б мала користь від цієї статті, а також жодним чином з ними не пов’язаний