НЕПРАВДА: Жодна країна не використовує індійську вакцину Covishield | VoxUkraine

НЕПРАВДА: Жодна країна не використовує індійську вакцину Covishield

4 Березня 2021
FacebookTwitterTelegram
541

Перевірка фейків у рамках партнерства з Facebook

У мережі поширюють інформацію про те, що жодна країна не використовує індійську вакцину Covishield, у тому числі й Індія.  

Скриншот допису

 

Однак, це – неправда

Вакцину Covishield виготовляють в індійському Інституті сироватки за ліцензією Oxford-AstraZeneca. Вакцина Oxford-AstraZeneca та Covishiled – це одне і те ж: “Covishiled” – це просто місцева назва у Індії. Вакцина Сovishiled також рекомендована ВООЗ до екстреного використання. 

Наразі Індія експортує лише Covishield. Міністерство закордонних справ Індії повідомляло про поставку вакцини в Бутан, Бахрейн, Оман, Єгипет, Алжир, Кувейт, ОАЕ, Південну Африку, Бангладеш, М’янму, Маврикій, Марокко, Непал, Шрі-Ланку та на Мальдіви та Сейшели. Міністерство охорони здоров’я Канади також офіційно зареєструвало вакцину Covishield для використання. Covishield зареєстровано й в Україні. 

Індія також використовує вакцину Covishield поруч з іншою – COVID-19 – Covaxin (компанії Bharat Biotech). Станом на 3 березня, в Індії зробили близько 15,6 млн щеплень, 2,7 млн осіб уже отримали дві необхідні дози вакцини від COVID-19.

Застереження

Автори не є співробітниками, не консультують, не володіють акціями та не отримують фінансування від жодної компанії чи організації, яка б мала користь від цієї статті, а також жодним чином з ними не пов’язаний