НЕПРАВДА: Жителі Херсона влаштували флешмоб у підтримку ЗСУ — фото
Beta

НЕПРАВДА: Жителі Херсона влаштували флешмоб у підтримку ЗСУ — фото

25 Листопада 2022
FacebookTwitterTelegram
604

Перевірка фактів у рамках партнерства з Meta

У мережі поширюють фото флешмобу на підтримку ЗСУ, нібито організованого жителями Херсона на честь звільнення міста від російської окупації. 

Однак насправді на цьому фото — флешмоб у місті Луцьк, організований місцевими жителями. Після визволення Херсона жителі влаштовували святкування: люди збиралися на головній площі міста та вітали українських військових. Однак це фото не ілюструє святкування визволення Херсона. 

Скриншот допису

Ми вирішили знайти це фото через Google Lens. Серед результатів пошуку є публікації, в яких зазначено, що фото зробили під час святкування Дня Луцька. 

10 та 11 вересня жителі міста Луцьк відзначали день міста. Лучани організували велопробіг у вишиванках та разом подолали 12 кілометрів. Ті, хто не приєднався до велосипедистів, писав побажання військовим на мегалистівці у вигляді мапи України, яку згодом подарували воїнам 204-ої Севастопольської бригади тактичної авіації імені Олександра Покришкіна. 

Після велопробігу жителі міста Луцьк провели патріотичну акцію, яку присвятили військовим ЗСУ. Містяни утворили літери «ЗСУ» та серце. Участь в акціях взяло майже пів тисячі лучан та гостей міста.

Патріотична акція у місті Луцьк. Джерело: Суспільне

Застереження

Автори не є співробітниками, не консультують, не володіють акціями та не отримують фінансування від жодної компанії чи організації, яка б мала користь від цієї статті, а також жодним чином з ними не пов’язаний