ОБЕРЕЖНО, ШАХРАЇ: Через збої у системі компанія «Київстар» нараховує компенсацію у розмірі 200 грн

ОБЕРЕЖНО, ШАХРАЇ: Через збої у системі компанія «Київстар» нараховує компенсацію у розмірі 200 грн

13 Грудня 2023
FacebookTwitterTelegram
4990

Перевірка фейків у рамках партнерства з Meta

У мережі поширюють повідомлення, що через масовий збій роботи «Київстар», оператор нібито нараховує кожному абоненту компенсацію у розмірі 200 грн на мобільний рахунок. 

«Київстар» спростував інформацію про надання подібної компенсації на своїх офіційних ресурсах. 

Скриншот допису 

«Київстар» на своїй офіційній фейсбук-сторінці заявив, що наразі на різних платформах активізувалися шахраї, які поширюють неправдиву інформацію. Компанія не повідомляла про жодні компенсації. Подібна інформація буде з’являтися лише на офіційних сторінках організації. Наразі «Київстар» застерігає користувачів, аби ті не поширювали особисті дані, які можуть потрапити до рук шахраїв. 

У дописах дають посилання на телеграм-канал, де нібито є усі деталі про компенсацію. Однак посилання веде не на конкретний допис, а на закритий телеграм-канал. Щоб отримати доступ до каналу, потрібно почекати підтвердження адміністратора. Такі новини поширюють, щоб збільшити кількість підписників на телеграм-каналі оманливим шляхом.

Збій у роботі «Київстар» відбувся 12 грудня унаслідок потужної хакерської атаки. Одна з версій СБУ — це втручання російських спецслужб.  

Де можна буде отримати інформацію щодо компенсації та термінів відновлення?

  • на офіційній сторінці «Київстар» у фейсбуці;
  • на офіційному порталі «Київстар»;  
  • за номером 466 (з мобільних номерів «Київстар»); 
  • за номером 0 800 300 466 (з номерів інших мереж України).

Застереження

Автори не є співробітниками, не консультують, не володіють акціями та не отримують фінансування від жодної компанії чи організації, яка б мала користь від цієї статті, а також жодним чином з ними не пов’язаний