Онлайн дискусія «Адаптуйся або зникни: як ГО адаптувалися до пандемії та війни»

Онлайн дискусія «Адаптуйся або зникни: як ГО адаптувалися до пандемії та війни»

7 Вересня 2022
FacebookTwitterTelegram
617

У березні 2022 року «Вокс Україна» спільно з бельгійською громадською організацією Promote Ukraine планували представити дослідження про те, як українські та європейські неурядові організації адаптували свою роботу до викликів пандемії. Але повномасштабне воєнне вторгнення Росії в Україну змусило нас відсунути презентацію дослідження. Щоб актуалізувати його, у липні 2022 року ми провели опитування українських ГО про їх роботу під час війни, та про те, чи допоміг досвід адаптації до пандемії встояти в цей складний рік.

Ми запрошуємо вас 22 вересня о 12:00 приєднатися до події і поговорити про те, як громадським організаціям протистояти викликам і продовжувати реалізовувати свою місію, коли світ чи країна потрапляє у зону турбулентності. Ми впевнені, що інструменти і практики, напрацьовані ГО під час пандемії і війни, не втратять своєї актуальності й надалі як у повсякденній діяльності ГО, так і для швидкої та ефективної реакції на форс-мажори.

Робоча мова зустрічі — українська. Переклад відсутній.

Програма заходу:

  • Вітальне слово, Ольга Квашук, менеджерка Європейської програми і проєкту EU4USociety,
  • Презентація аналітичного матеріалу: Ксенія Алеканкіна, керівниця проєкту, старша аналітикиня «Вокс Україна», Євгенія Коломієць-Людвіг, експертка Promote Ukraine,
  • Досвід адаптації до пандемії і війни ГО в Україні, Ірина Сушко, «Європа без бар’єрів»,
  • Час для обговорення досвіду українських ГО, що доєдналися до події.

Модерує: Юлія Мінчева, «Вокс Україна».

Аналітичний матеріал підготовлено за підтримки Європейського Союзу та Міжнародного Фонду «Відродження» в межах грантового компоненту проєкту EU4USociety. Матеріал відображає позицію авторів і не обов’язково відображає позицію Міжнародного фонду «Відродження» та Європейського Союзу».

#ПрямуємоРазом #MovingForwardTogether #EU4USociety

Посилання на реєстраційну форму тут.

Застереження

Автори не є співробітниками, не консультують, не володіють акціями та не отримують фінансування від жодної компанії чи організації, яка б мала користь від цієї статті, а також жодним чином з ними не пов’язаний