Онлайн з головою Держстату Ігорем Вернером. Тільки для журналістів | VoxUkraine

Онлайн з головою Держстату Ігорем Вернером. Тільки для журналістів

Photo: depositphotos / AndrewLozovyi
28 Травня 2020
FacebookTwitterTelegram
1331

Як працює Держстат України, як українська статистика наближається до європейської, чи буде перепис населення по реєстрах та чи моніторить Україна виконання Цілей сталого розвитку? Голова Держстату Ігор Вернер відповість на питання журналістів.

Запрошуємо на онлайн з Ігорем Вернером 4 червня о 15:00.

Подія у форматі відкритого інтерв’ю, модератори зустрічі Андрій Яніцький, голова Центру журналістики при KSE, та Галина Калачова, керівниця проекту Budget Watchdog від VoxUkraine. Інші учасники також зможуть поставити свої питання.

Для участі необхідно зареєструватися: https://forms.gle/ucCpXRp9eASLgJC57
Зареєстровані учасники отримають посилання на zoom-зустріч.

Захід організований за підтримки проекту ПРООН «Громадянське суспільство задля розвитку демократії та прав людини в Україні», що реалізується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії.

Думки, що пролунають під час події, не обов’язково відображають погляди Міністерства закордонних справ Данії, Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй чи інших агентств ООН.

Автори

Застереження

Автори не є співробітниками, не консультують, не володіють акціями та не отримують фінансування від жодної компанії чи організації, яка б мала користь від цієї статті, а також жодним чином з ними не пов’язаний