ПЕРЕБІЛЬШЕННЯ: У Франції заборонили говорити у громадському транспорті | VoxUkraine

ПЕРЕБІЛЬШЕННЯ: У Франції заборонили говорити у громадському транспорті

31 Січня 2021
FacebookTwitterTelegram
1171

Перевірка фейків у рамках партнерства з Facebook

У своєму новому відео Сергій Гула розповідає про те, що у Франції заборонили розмовляти у громадському транспорті, посилаючись на статтю Європейської правди. За словами Гули, влада таким чином позбавляє людей права на свободу вираження.

Французька академія лікарів справді опублікувала повідомлення для громадян уникати розмов або телефонних дзвінків у метро, в ​​автобусах або в інших громадських місцях, де соціальна дистанція неможлива. Утім, цей заклик носить рекомендаційний характер. Він пов’язаний перш за все з тим, що люди можуть спускати чи знімати маски, щоб поговорити по телефону. 

Крім цього, Сергій Гула зазначає, що статистика смертності в світі і в Україні практично не змінилася чи є навіть нижчою, ніж до пандемії. Раніше ми пояснювали, що точні показники смертності від COVID-19 можна буде встановити лише після закінчення пандемії, і від коронавірусу існує надлишкова смертність.

Нагадуємо, нещодавно ми перевіряли подібну маніпуляцію від Сергія Гули, коли він, читаючи матеріал Європейської правди, інтерпретував його по-своєму.

Застереження

Автори не є співробітниками, не консультують, не володіють акціями та не отримують фінансування від жодної компанії чи організації, яка б мала користь від цієї статті, а також жодним чином з ними не пов’язаний