Підтримка | VoxUkraine

Наша мета до 2025 року

Ми хочемо, аби українці жили краще. Економіка, суспільство та держава мають перейти з середньовіччя та радянщини до ХХІ століття. Наша роль — тримати цей фокус: підвищувати рівень економічної дискусії, розвивати критичне мислення, моніторити реформи, просувати краще врядування. Це потребує часу. Наполегливо, крок за кроком, до 2025 року ми збільшимо спроможності усіх, хто працює на прогрес України. Якщо ви вважаєте це важливим, підтримайте нас.

Наша задача — 10 мільйонів гривень до 2025 року

Індикатор показує, скільки грошей, потрібних на виконання плану, ми зібрали і скільки ще залишилося.
9 900 000
Зібрано 100 000 ₴ станом на листопад 2020 року

На що підуть ці кошти

Розвиток «Воксу». Організація стане потужнішою. Завдяки вашій підтримці ми залучимо додаткових аналітиків, проведемо більше досліджень, розпочнемо нові проєкти, вдосконалимо наші продукти. Пояснення суспільно-економічних процесів мільйонам українців. Завдяки вашій підтримці наші публікації прочитає більше людей. Ми зробимо свої матеріали яскравішими, зрозумілішими, доступними в різних форматах та на різних платформах. Так поступово ми збільшимо суспільний запит на якісні зміни. Втілення системних змін. Наші дослідження та аналітика впливають на реформи та моніторять їх втілення. Ваша підтримка підвищить якість державного управління в Україні.

Спільнота «Вокс Україна»

«Вокс» неможливий без наших читачів, авторів, експертів, партнерів і, звісно, донорів — тих, хто підтримує існування «Воксу» як незалежної інституції. Наша подяка для них — ця сторінка. Дякуємо вам.