ПОДКАСТ: Вплив війни та пандемії на громадські організації

ПОДКАСТ: Вплив війни та пандемії на громадські організації

Photo: ua.depositphotos.com / AndrewLozovyi
20 Вересня 2022
FacebookTwitterTelegram
898

Які якості допомагають неурядовим організаціям адаптувалися до пандемії і війни, а кому це далося важче, як втримати команду сфокусованою та де знайти додаткові джерела фінансування, чи вийшло зберегти роботу зі стейкхолдерами та знайти нових партнерів — ці питання лягли у основу спільного дослідження «Вокс Україна» та Promote Ukraine.

Його результатами та особистими рефлексіями про роботу поділилися Ксенія Алеканкіна, керівниця дослідження, лідерка проекту «Індекс реформ» у «Вокс Україна» та Єлизавета Безвершенко, координаторка Promote Ukraine. Ведуча: Юлія Мінчева, керівниця проєктів «Вокс Україна».

Матеріал підготовлено за підтримки Європейського Союзу та Міжнародного Фонду «Відродження» в межах грантового компоненту проєкту EU4USociety. Матеріал відображає позицію авторів і не обов’язково відображає позицію Міжнародного фонду «Відродження» та Європейського Союзу.

Автори
  • Юлія Мінчева, лідерка проектів Budget Watchdog, Клуб редакторів VoxConnector, авторка та ведуча подкасту «Що з економікою?»

Застереження

Автори не є співробітниками, не консультують, не володіють акціями та не отримують фінансування від жодної компанії чи організації, яка б мала користь від цієї статті, а також жодним чином з ними не пов’язаний