Проєкт «Індекс реформ» очолить Ксенія Алеканкіна

Проєкт «Індекс реформ» очолить Ксенія Алеканкіна

5 Липня 2022
FacebookTwitterTelegram
658

В одному з ключових проєктів «Вокс Україна» «Індекс реформ» — нова лідерка. На заміну Тетяні Тищук, яка очолювала «Індекс реформ» упродовж останніх шести років — із серпня 2016 року, з 4 липня 2022 року позицію обійматиме колишня старша аналітикиня проєкту Ксенія Алеканкіна. Тетяна Тищук продовжить співпрацю з «Вокс Україна» як членкиня редколегії, менторка та експертка «Індексу реформ».

Ксенія Алеканкіна у команді «Індексу реформ» із 2019 року. Спектр її прикладних досліджень охоплює українське законодавство та реформи в економічній сфері. Ксенія має освіту з економічного аналізу Київської школи економіки, є співавторкою досліджень про освітню та медичну реформу України, децентралізацію, прогрес України у досягненні Цілей сталого розвитку.

«Індекс реформ» — це аналітичний інструмент, призначений надавати кількісну оцінку прогресу економічних реформ в Україні за шістьма напрямками: «Державне управління», «Державні фінанси», «Монетарна політика», «Бізнес середовище», «Енергетика», «Людський капітал». Він базується на оцінці експертами змін у регуляторному середовищі, які можна вважати реформаторськими або антиреформаторськими. «Вокс Україна» регулярно оприлюднює огляди реформ та допомагає суспільству розуміти, наскільки швидко та глибинно відбувається реформування держави з 2015 року

Свою оцінку реформам наразі дають 46 експертів — провідних фахівців у своїй галузі: представники приватного сектору, українських та міжнародних експертно-аналітичних центрів, вітчизняного та міжнародного наукового співтовариства.

Застереження

Автори не є співробітниками, не консультують, не володіють акціями та не отримують фінансування від жодної компанії чи організації, яка б мала користь від цієї статті, а також жодним чином з ними не пов’язаний