САТИРА: Оксана Марченко задекларувала три церкви та монастир | VoxUkraine

САТИРА: Оксана Марченко задекларувала три церкви та монастир

22 Лютого 2021
FacebookTwitterTelegram
465

Перевірка фейків у рамках партнерства з Facebook

Дисклеймер. UAReview – це сатиричний сайт і всі повідомлення там вигадані. Утім, їхні публікації часто сприймають серйозно. Тож звертаємо увагу інших ЗМІ, які поширюють публікації з UAReview, на необхідність вказувати, що новини вигадані. 

Користувачі Facebook поширюють інформацію, нібито Оксана Марченко, дружина Медведчука, задекларувала кілька нових об’єктів нерухомості, серед яких три церкви, один монастир, чотири дзвіниці, вісім каплиць, духовне училище і двадцять одне дерево, на яких проявилися образи.

Однак, це вигадана новина.

Першоджерело цієї «новини» — сайт UaReview. Усі новини на сайті — вигадані, вони «існують виключно з сатиричною та гумористичною цілями — висміяти або розсмішити».

Оксана Марченко не подавала декларацію. Утім, її чоловік, Віктор Медведчук, щороку подає декларацію про своє майно. Там є й нерухомість, яка належить Марченко. Серед цієї нерухомості немає церков, монастирів, дзвіниць та каплиць.

Застереження

Автори не є співробітниками, не консультують, не володіють акціями та не отримують фінансування від жодної компанії чи організації, яка б мала користь від цієї статті, а також жодним чином з ними не пов’язаний