САТИРА: Американська асоціація математиків думає над перейменуванням вісі Z

САТИРА: Американська асоціація математиків думає над перейменуванням вісі Z

21 Квітня 2022
FacebookTwitterTelegram
310

Перевірка фейків у рамках партнерства з Meta

У мережі поширюють інформацію про те, що нібито Американська асоціація математика думає над перейменуванням вісі Z. Це нібито запропонував математик російського походження Генді Аджимов на консиліумі математичної спільноти США.

Проте, це вигадана новина.

Дисклеймер. Panorama — це сатиричний сайт і всі повідомлення там вигадані. Утім, їхні публікації часто сприймають серйозно. Тож звертаємо увагу інших ЗМІ, які поширюють публікації з Panorama, на необхідність вказувати, що новини вигадані. 

Першоджерело «новини» — сатиричне видання Panorama. На сайті Panorama чітко вказано, що усі новини не є реальними, це лише «сатира та вигадка».  

На сайті Математичної Асоціації Америки (це офіційна назва об’єднання, а не “Американська асоціація математиків”, як пишуть у Panorama) немає інформації про консиліум спільноти математиків та пропозиції перейменувати вісь Z. Інформації про математика Генді Аджимова ми не знайшли.

Застереження

Автори не є співробітниками, не консультують, не володіють акціями та не отримують фінансування від жодної компанії чи організації, яка б мала користь від цієї статті, а також жодним чином з ними не пов’язаний