САТИРА: Анатолій Чубайс заробив на дефолті рф більше одного мільярда доларів США за день

САТИРА: Анатолій Чубайс заробив на дефолті рф більше одного мільярда доларів США за день

31 Серпня 2022
FacebookTwitterTelegram
415

Перевірка фейків в рамках партнерства з Meta

У мережі поширюють інформацію, нібито ексголова «Роснано» Анатолій Чубайс в інтерв’ю телеканалу CNN заявив, що 17 серпня 1998 року (коли рф оголосила про дефолт) був найкращий день у його житті — за добу йому вдалося заробити більше одного мільярда доларів США. Йдеться про наданий за декілька днів до цього транш МВФ сумою п’ять мільярдів доларів для стабілізації російської економіки. 

Проте це вигадана новина. Її опублікували на сатиричному сайті.

Дисклеймер. «Панорама» — це сатиричний сайт, і всі повідомлення на ньому вигадані. Утім, ці публікації часто сприймають всерйоз. Тож звертаємо увагу інших ЗМІ, які поширюють публікації з «Панорами», на необхідність вказувати, що новини з цього сайту — вигадані. 

Першоджерело «новини» — сатиричне видання «Панорама». На сайті «Панорами» чітко вказано, що усі новини не є реальними, це лише «сатира та вигадка».

Анатолій Чубайс ніколи не робив подібних заяв.

Застереження

Автори не є співробітниками, не консультують, не володіють акціями та не отримують фінансування від жодної компанії чи організації, яка б мала користь від цієї статті, а також жодним чином з ними не пов’язаний