САТИРА: Депутат у Черкасах заявив про створення публічних будинків у пунктах обігріву

САТИРА: Депутат у Черкасах заявив про створення публічних будинків у пунктах обігріву

20 Грудня 2022
FacebookTwitterTelegram
486

Перевірка фейків у рамках партнерства з Meta

У мережі поширюють відео, на якому нібито депутат Черкаської міської ради пропонує створити у пунктах обігріву публічні будинки. Автори дописів додають, що «українська влада неприховано знущається з населення»

Однак насправді це відео — розіграш, а чоловік, якого представляють депутатом Черкаської міської ради, — випадковий перехожий. 

Скриншот допису

Ми знайшли це відео за ключовими словами на ютубі. У підписі йдеться: «У прямому ефірі депутат запропонував відкрити будинок розпусти у пунктах обігріву [розіграш]»

На початку відео інтерв’юер звертається до перехожого чоловіка та просить, аби він представився як Нестеренко Сергій Іванович, який нібито є депутатом Черкаської міської ради. Насправді це вигадана особа, адже серед депутатів Черкаської міської ради 2020-2025 років скликання немає Нестеренка Сергія Івановича. 

У кінці відео інтерв’юер пожартував, що відео зняли для єдиного телемарафону, а депутат Черкаської міської ради начебто не прийшов на зйомку. Після цього інтерв’юер зазначив, що насправді зйомка — це розіграш.

Застереження

Автори не є співробітниками, не консультують, не володіють акціями та не отримують фінансування від жодної компанії чи організації, яка б мала користь від цієї статті, а також жодним чином з ними не пов’язаний