САТИРА: Експерти Пентагона безуспішно витратили пів року та мільйони доларів для злому електроніки в російських Т-72
Beta

САТИРА: Експерти Пентагона безуспішно витратили пів року та мільйони доларів для злому електроніки в російських Т-72

29 Червня 2022
FacebookTwitterTelegram
81

Перевірка фейків у рамках партнерства з Meta

У мережі поширюють інформацію, нібито експерти Пентагона безуспішно витратили півроку та мільйони доларів для злому електроніки в російських танках Т-72. У публікаціях посилаються на джерело The Washington Post.

Проте це — вигадана новина. Її опублікували на сатиричному сайті.

Дисклеймер. Panorama — це сатиричний сайт, і всі повідомлення на ньому вигадані. Утім, ці публікації часто сприймають всерйоз. Тож звертаємо увагу інших ЗМІ, які поширюють публікації з Panorama, на необхідність вказувати, що новини з цього сайту — вигадані. 

Першоджерело «новини» — сатиричне видання Panorama. На сайті Panorama чітко вказано, що усі новини не є реальними, це лише «сатира та вигадка».  

The Washington Post не публікували інформації про безуспішне дослідження російських танків Т-72 протягом півроку експертами Пентагону.

Раніше ми спростовували маніпуляцію, нібито Пентагон вивчає російську зброю, захоплену українськими військами, щоб використати російські технології для виготовленні власної зброї.

Застереження

Автори не є співробітниками, не консультують, не володіють акціями та не отримують фінансування від жодної компанії чи організації, яка б мала користь від цієї статті, а також жодним чином з ними не пов’язаний