САТИРА: Німеччина вимагає почати будівнцитво «Північного потоку-3»

САТИРА: Німеччина вимагає почати будівнцитво «Північного потоку-3»

30 Вересня 2022
FacebookTwitterTelegram
698

Перевірка фейків у рамках партнерства з Meta

У мережі поширюють інформацію, що нібито Німеччина звернулась до росії з проханням побудувати газопровід «Північний потік-3» для постачання газу в країни ЄС. Нібито Шольц висловив сподівання, що новий газопровід буде введений в експлуатацію в 2024 році.

Проте це вигадана новина. Її опублікували на сатиричному сайті.

Дисклеймер. «Панорама» — це сатиричний сайт, і всі повідомлення на ньому вигадані. Утім, ці публікації часто сприймають всерйоз. Тож звертаємо увагу інших ЗМІ, які поширюють публікації з «Панорами», на необхідність вказувати, що новини з цього сайту — вигадані. 

Першоджерело «новини» — сатиричне видання «Панорама». На сайті «Панорама» чітко вказано, що усі новини не є реальними, це лише «сатира та вигадка».  

Німеччина не зверталась до росії з проханням побудувати новий газопровід. Повідомлень про такі звернення немає на офіційних ресурсах Німеччини та у ЗМІ з високою якістю фактологічного викладу інформації.

Застереження

Автори не є співробітниками, не консультують, не володіють акціями та не отримують фінансування від жодної компанії чи організації, яка б мала користь від цієї статті, а також жодним чином з ними не пов’язаний