САТИРА: Олександр Лукашенко заявив, що Європа може розраховувати на постачання дешевого газу з Білорусі

САТИРА: Олександр Лукашенко заявив, що Європа може розраховувати на постачання дешевого газу з Білорусі

28 Вересня 2022
FacebookTwitterTelegram
342

Перевірка фейків у рамках партнерства з Meta

У мережі поширюють інформацію, нібито Олександр Лукашенко, самопроголошений президент Білорусі, заявив, що Європа може розраховувати на постачання дешевого газу з Білорусі, бо вона отримує його «практично безкоштовно». Таку заяву Лукашенко нібито зробив під час виступу перед робітникам Лідського борошномельного заводу.

Проте це вигадана новина.  Її опублікували на сатиричному сайті.

Дисклеймер. «Панорама» — це сатиричний сайт, і всі повідомлення на ньому вигадані. Утім, ці публікації часто сприймають всерйоз. Тож звертаємо увагу інших ЗМІ, які поширюють публікації з «Панорами», на необхідність вказувати, що новини з цього сайту — вигадані. 

Першоджерело «новини» — сатиричне видання «Панорама». На сайті «Панорами» чітко вказано, що усі новини не є справжніми, це лише «сатира та вигадка».  

Немає жодних підтверджень, що Лукашенко робив таку заяву. Президент Білорусі не виступав останнім часом перед працівниками Лідського борошномельного заводу. Про це також не повідомляли його офіційні ресурси та білоруські ЗМІ.

Застереження

Автори не є співробітниками, не консультують, не володіють акціями та не отримують фінансування від жодної компанії чи організації, яка б мала користь від цієї статті, а також жодним чином з ними не пов’язаний