САТИРА: Олександр Усик розказав, як намагався втекти на фронт

САТИРА: Олександр Усик розказав, як намагався втекти на фронт

28 Листопада 2023
FacebookTwitterTelegram
327

Перевірка фейків у рамках партнерства з Meta

У мережі поширюють інформацію, нібито український боксер Олександр Усик розказав, як намагався втекти на фронт.  «А мене ж пускати не хотіли, відмовляли всі, забороняли. А я все одно рвався, за природою такий. Одного разу навіть втік під Авдіївку, просився до батальйону. Так вони мене вночі зв’язали, рота заткнули і відвезли назад. Сказали не пробачимо собі, якщо з вами щось трапиться. Довелося стиснути зуби і сидіти вдома заради їхнього спокою», — нібито розказує Усик у програмі «Ранок». 

Проте ця новина є вигаданою. Її опублікували в сатиричному телеграм-каналі. 

Скриншот допису

Першоджерелом цієї інформації є телеграм-канал «а вот мой яндекс кошелек». В описі каналу автори зазначають, що їхні публікації — це «пародія, сатира на політичну дійсність, лише перевірені фейки». 

Фрагмент із Олександром Усиком взяли із відео каналу «Ранок з Інтером», яке було присвячене до Дня народження боксера. В ефір вставили уривок з інтерв’ю Усика за 25 липня 2018 року після бою з Муратом Гассієвим. Тоді Усик говорив про необхідність духовного розвитку.

Застереження

Автори не є співробітниками, не консультують, не володіють акціями та не отримують фінансування від жодної компанії чи організації, яка б мала користь від цієї статті, а також жодним чином з ними не пов’язаний