САТИРА: Пашинян допустив можливість військового союзу Вірменії та Азербайджану

САТИРА: Пашинян допустив можливість військового союзу Вірменії та Азербайджану

30 Листопада 2023
FacebookTwitterTelegram
147

Перевірка фейків у рамках партнерства з Meta

У мережі поширюють інформацію, нібито прем’єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян допустив можливість військового союзу Вірменії та Азербайджану. 

Однак  це — вигадана новина. Нікол Пашинян насправді не робив таких заяв.

Скриншот публікації

Першоджерелом цієї новини є сатиричний телеграм-канал «а вот мой яндекс кошелек». В описі каналу автори зазначають, що їхні публікації — це «пародія, сатира на політичну дійсність, лише перевірені фейки». 

Вперше цю «новину» там опублікували 25 жовтня. Пізніше допис поширили у мережі, видаючи за правдиву інформацію. 

Нікол Пашинян ніколи не робив таких заяв. Згадок про такі слова Пашиняна немає на офіційних сторінках у твіттері чи інстаграмі, а також на офіційному сайті прем’єр-міністра. Авторитетні українські та іноземні медіа також не писали про такі заяви Пашиняна.

У жовтні під час виступу в Європарламенті Нікол Пашинян говорив про можливість підписання мирної угоди та врегулювання відносин з Азербайджаном до кінця 2023 року за умови обміну полонених за принципом «всіх на всіх».

Застереження

Автори не є співробітниками, не консультують, не володіють акціями та не отримують фінансування від жодної компанії чи організації, яка б мала користь від цієї статті, а також жодним чином з ними не пов’язаний