САТИРА: Працівники російської пошти розкрадають посилки від російських солдатів із награбованим в Україні

САТИРА: Працівники російської пошти розкрадають посилки від російських солдатів із награбованим в Україні

31 Травня 2022
FacebookTwitterTelegram
470

Перевірка фейків у рамках партнерства з Meta

Користувачі фейбсука поширюють інформацію, нібито працівники російської пошти розкрадають посилки від російських солдатів із награбованим в Україні. Однак це вигадана новина.

Дисклеймер. UAReview — це сатиричний сайт, і всі повідомлення на ньому вигадані. Утім, ці публікації часто сприймають всерйоз. Тож звертаємо увагу інших ЗМІ, які поширюють публікації з UAReview, на необхідність вказувати, що новини з цього сайту — вигадані. 

Першоджерело цієї «новини» — сайт UaReview. Усі новини на сайті — вигадані, вони «існують виключно з сатиричною та гумористичною цілями — висміяти або розсмішити».

Телеканалу РНА «Новості» в росії немає.

Російські солдати справді відправляли награбовані в Україні речі поштою з білоруського Мозиря службою доставки СДЭК. Опозиційні білоруські журналісти знайшли дані та ідентифікували російських мародерів.

Застереження

Автори не є співробітниками, не консультують, не володіють акціями та не отримують фінансування від жодної компанії чи організації, яка б мала користь від цієї статті, а також жодним чином з ними не пов’язаний