САТИРА: Принц Саудівської Аравії ввів проти Президента США Байдена персональні санкції

САТИРА: Принц Саудівської Аравії ввів проти Президента США Байдена персональні санкції

22 Серпня 2022
FacebookTwitterTelegram
420

Перевірка фейків у рамках партнерства з Meta

У мережі поширюють інформацію нібито Принц Саудівської Аравії Мухаммед ібн Саламан ввів персональні санкції проти Джо Байдена. Причиною цьому стали обвинувачення з боку Президента США в тому, що Принц несе відповідальність за смерть журналіста Washington Post Джамаля Хашоггі у 2018 році. 

Утім, це вигадана новина. Її опублікували на сатиричному сайті.

Дисклеймер. «Панорама» — це сатиричний сайт, і всі повідомлення на ньому вигадані. Утім, ці публікації часто сприймають всерйоз. Тож звертаємо увагу інших ЗМІ, які поширюють публікації з «Панорами», на необхідність вказувати, що новини з цього сайту — вигадані. 

Першоджерело «новини» — сатиричне видання «Панорама». На сайті «Панорами» чітко вказано, що усі новини не є реальними, це лише «сатира та вигадка».  

15 липня 2022 року Президент США зустрівся з Принцом Саудівської Аравії, щоб відновити відносини з країною  після погіршення відносин через вбивство бійцями спецгрупи Ер-Ріяда журналіста Washington Post Джамаля Хашоггі у 2018 році. Одразу після вітань Джо Байден наголосив на тому, що Мухаммед ібн Саламан несе відповідальність за цей злочин. Останній відкинув звинувачення.

Застереження

Автори не є співробітниками, не консультують, не володіють акціями та не отримують фінансування від жодної компанії чи організації, яка б мала користь від цієї статті, а також жодним чином з ними не пов’язаний