САТИРА: Разом з українським паспортом Зеленський вручив Невзорову повістку в армію

САТИРА: Разом з українським паспортом Зеленський вручив Невзорову повістку в армію

15 Червня 2022
FacebookTwitterTelegram
910

Перевірка фейків у рамках партнерства з Meta

У мережі поширюють інформацію, що нібито разом з українським паспортом Володимир Зеленський вручив Олександру Невзорову повістку в армію. У дописах стверджують, що ця подія відбулась 3 червня. Проте це вигадана новина.

Дисклеймер. «Панорама» — це сатиричний сайт, і всі повідомлення на ньому вигадані. Утім, ці публікації часто сприймають всерйоз. Тож звертаємо увагу інших ЗМІ, які поширюють публікації з «Панорами», на необхідність вказувати, що новини з цього сайту — вигадані. 

Першоджерело «новини» — сатиричне видання «Панорама». На сайті Panorama чітко вказано, що усі новини не є реальними, це лише «сатира та вигадка».  

Вперше, 3 червня,  інформацію про надання українського громадянства Олександру Невзорову та його дружині Лідії опублікував радник голови МВС Антон Геращенко. Пізніше цю інформацію підтвердив і сам Олександр Невзоров. Утім, вже 6 червня в ефірі «24 каналу» секретар РНБО України Олександр Данілов повідомив, що Невзоров ще не отримав громадянство України. 

Інформацію про повістку в армію для Невзорова не публікувало жодне авторитне джерело. Крім того, Олександру Невзорову 63 роки, а під загальну мобілізацію підпадають громадяни віком від 18 до 60 років.

Застереження

Автори не є співробітниками, не консультують, не володіють акціями та не отримують фінансування від жодної компанії чи організації, яка б мала користь від цієї статті, а також жодним чином з ними не пов’язаний