САТИРА: Резніков запропонував росіянами платити за проїзд через Кримський міст

САТИРА: Резніков запропонував росіянами платити за проїзд через Кримський міст

31 Липня 2023
FacebookTwitterTelegram
230

Перевірка фейків у рамках партнерства з Meta

У російських каналах поширюють новину, що міністр оборони Україну Олексій Резніков запропонував росіянами платити за проїзд через Кримський міст. «Як я й казав раніше, ми вважаємо цей міст законною метою. Але ми не варвари, ми готові домовлятись. Якщо вони хочуть їздити, то хай платять Україні з кожного автомобіля. Скажу відразу, що це задоволення для них буде не з дешевих», — так нібито висловився Резніков. 

Насправді це вигадана новина, опублікована в сатиричному телеграм-каналі

Скриншот допису

За ключовими словами ми знайшли першоджерело цитати — публікація від 25 липня у телеграм-каналі «а вот мой яндекс кошелек». В описі до каналу вказано, що автори займаються публікацією пародії та тільки «перевірених фейків». 

Раніше ми писали про вигадані новини, які намагалися видати за справжні. Наприклад, минулого разу поширили «цитату Дмитра Кулеби» про те, що Україна розбереться з Грузією після війни з росією. Вперше фейкову цитату теж опублікували в «а вот мой яндекс кошелек».

Застереження

Автори не є співробітниками, не консультують, не володіють акціями та не отримують фінансування від жодної компанії чи організації, яка б мала користь від цієї статті, а також жодним чином з ними не пов’язаний