САТИРА: Теореми, названі на честь російських математиків, перейменують

САТИРА: Теореми, названі на честь російських математиків, перейменують

23 Квітня 2022
FacebookTwitterTelegram
472

Перевірка фейків у рамках партнерства з Meta

У мережі поширюють інформацію, що нібито виконавчий комітет Міжнародного математичного союзу на позачерговому засіданні прийняв рішення про виключення Союзу математиків росії з організації. Також пишуть, що нібито усі теореми, названі на честь російських математиків, перейменують.

Проте, це вигадана новина.

Дисклеймер. Panorama — це сатиричний сайт і всі повідомлення там вигадані. Утім, їхні публікації часто сприймають серйозно. Тож звертаємо увагу інших ЗМІ, які поширюють публікації з Panorama, на необхідність вказувати, що новини вигадані. 

Першоджерело «новини» — сатиричне видання Panorama. На сайті Panorama чітко вказано, що усі новини не є реальними, це лише «сатира та вигадка».  

Міжнародний математичний союз не повідомляв про позачергове засідання, на якому розглядали виключення російських математиків з організації. Інформації про перейменування теорем також немає.

Міжнародний конгрес математиків, який мав відбутися 6-14 лютого в Санкт-Петербурзі, буде віртуальним заходом.

Застереження

Автори не є співробітниками, не консультують, не володіють акціями та не отримують фінансування від жодної компанії чи організації, яка б мала користь від цієї статті, а також жодним чином з ними не пов’язаний