САТИРА: Володимиру Мединському поставлять пам’ятник в Україні

САТИРА: Володимиру Мединському поставлять пам’ятник в Україні

12 Квітня 2022
FacebookTwitterTelegram
436

Перевірка фейків у рамках партнерства з Facebook

У мережі поширюють інформацію, що нібито в Україні поставлять пам’ятник Володимиру Мединському — помічнику президента рф та голові російської делегації на переговорах з Україною. Це, мовляв, була ініціатива першого президента України Леоніда Кравчука, і її підтримала Верховна Рада.

Проте, це вигадана новина.

Дисклеймер. Panorama — це сатиричний сайт і всі повідомлення там вигадані. Утім, їхні публікації часто сприймають серйозно. Тож звертаємо увагу інших ЗМІ, які поширюють публікації з Panorama, на необхідність вказувати, що новини вигадані. 

Першоджерело «новини» — сатиричне видання Panorama. На сайті Panorama чітко вказано, що усі новини не є реальними, це лише «сатира та вигадка».  

На сайті Верховної Ради немає жодного документу із згадкою пам’ятника Мединському. Леонід Кравчук також не виступав із такими ініціативами.

Застереження

Автори не є співробітниками, не консультують, не володіють акціями та не отримують фінансування від жодної компанії чи організації, яка б мала користь від цієї статті, а також жодним чином з ними не пов’язаний