САТИРА: Вулицю, на якій розташоване посольство США в росії, перейменують на честь Дерека Шовіна

САТИРА: Вулицю, на якій розташоване посольство США в росії, перейменують на честь Дерека Шовіна

31 Травня 2022
FacebookTwitterTelegram
550

Перевірка фейків у рамках партнерства з Meta

У мережі поширюють інформацію, нібито вулицю в Москві, на якій розташоване посольство США в росії, перейменують на честь Дерека Шовіна. У публікаціях вказують, що про це повідомив департамент містобудівної політики Москви. Проте це вигадана новина.

Дисклеймер. Panorama — це сатиричний сайт, і всі повідомлення на ньому вигадані. Утім, ці публікації часто сприймають всерйоз. Тож звертаємо увагу інших ЗМІ, які поширюють публікації з Panorama, на необхідність вказувати, що новини з цього сайту — вигадані. 

Першоджерело «новини» — сатиричне видання Panorama. На сайті Panorama чітко вказано, що усі новини не є реальними, а це лише «сатира та вигадка».  

Відповідного рішення немає в офіційних джерелах, департамент містобудівної політики Москви також не повідомляв про зміну назви вулиці.

Дерек Шовін (Derek Chauvin) — колишній офіцер поліції міста Міннесота, США. Його визнали винним у вбивстві Джорджа Флойда та засудили на 22,5 років позбавлення волі.

Застереження

Автори не є співробітниками, не консультують, не володіють акціями та не отримують фінансування від жодної компанії чи організації, яка б мала користь від цієї статті, а також жодним чином з ними не пов’язаний