САТИРА: ЄС дистанційно виведе з ладу камери спостереження на дорогах в рф

САТИРА: ЄС дистанційно виведе з ладу камери спостереження на дорогах в рф

28 Жовтня 2022
FacebookTwitterTelegram
343

Перевірка фейків у рамках партнерства з Meta

У мережі поширюють інформацію, що нібито ЄС у рамках девʼятого пакету санкцій проти рф дистанційно виведе з ладу камери спостереження на російський дорогах.

Проте це вигадана новина.  Її опублікували на сатиричному сайті.

Дисклеймер. «Панорама» — це сатиричний сайт, і всі повідомлення на ньому вигадані. Утім, ці публікації часто сприймають всерйоз. Тож звертаємо увагу інших ЗМІ, які поширюють публікації з «Панорами», на необхідність вказувати, що новини з цього сайту — вигадані. 

Першоджерело «новини» — сатиричне видання «Панорама». На сайті «Панорами» чітко вказано, що усі новини не є реальними, це лише «сатира та вигадка».  

ЄС не планує виводити з ладу камери відеоспостережння на російських дорогах, а девʼятий пакет санкцій наразі перебуває на етапі обговорення. У ньому можливо буде конфіскація активів, заборона на продаж деякого майна, також санкції можуть зачепити і Білорусь.

Застереження

Автори не є співробітниками, не консультують, не володіють акціями та не отримують фінансування від жодної компанії чи організації, яка б мала користь від цієї статті, а також жодним чином з ними не пов’язаний