САТИРА: З 2022 року 59 стаття конституції росії змусить росіянок народжувати не менше однієї дитини
Beta

САТИРА: З 2022 року 59 стаття конституції росії змусить росіянок народжувати не менше однієї дитини

27 Червня 2022
FacebookTwitterTelegram
222

Перевірка фейків у рамках партнерства з Meta

У мережі поширюють інформацію, що нібито у 2022 році стаття 59 конституції росії буде доповнена вимогою, яка зобов’язує кожну громадянку росії до 27 років народити щонайменше одну дитину. 

Однак це вигадана новина. Її опублікували на сатиричному сайті.

Скриншот допису

Першоджерело «новини» — сатиричне видання «Панорама». «Новину» оприлюднили ще в грудні 2021 року. На сайті «Панорама» чітко вказано, що усі новини не є реальними, це лише «сатира та вигадка».  

Дисклеймер. «Панорама»   — це сатиричний сайт, і всі повідомлення на ньому вигадані. Утім, ці публікації часто сприймають всерйоз. Тож звертаємо увагу інших ЗМІ, які поширюють публікації з «Панорами», на необхідність вказувати, що новини з цього сайту — вигадані.  

Таких поправок в конституцію рф не приймали. У 59 статті йдеться про обовʼязок громадян захищати рф та проходити військову службу відповідно до закону.

Застереження

Автори не є співробітниками, не консультують, не володіють акціями та не отримують фінансування від жодної компанії чи організації, яка б мала користь від цієї статті, а також жодним чином з ними не пов’язаний